No documents found.

Aktualności - bądź na bieżąco!

06
05
Ogłoszenie wyborcze!

Kochani przed nami wybory. Jak przy każdej tego typu okazji pragniemy przypomnieć, że nie wszyscy lektorzy biorą udział w produkcjach politycznych. Pozostałe głosy zachęcamy do pracy podwójną gażą. Dlatego lojalnie uprzedzamy drogich klientów, by produkcje polityczne kalkulowali w swoich kampanijnych budżetach na zasadzie "MOJA STAWKA x 2". Dziękujemy i zapraszamy


09
04
Uwaga klienci banku głosów Mikrofonika!

Zbliża się nasze wielkie branżowe święto tj. 5OSL - V Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów. W związku z tym wydarzeniem w piątek 12 kwietnia pracujemy tylko do 16:00. A i w weekend możemy być znacznie mniej dyspozycyjni niż zwykle. Wybaczcie!


03
04
Czas na nowe głosy zza granicy.

Tym razem duża przewaga płci pięknej. Niemcy, Wielka Brytania, Słowenia i Rumunia z mężczyzną z RPA na czele!


22
01
Dawno nie słyszeliście nowych lektorów?

Nadrabiamy zaległości! Tym razem chcieliśmy Wam zaproponować aż osiem bardzo ciekawych głosów. Uwierzcie, że wbrew obiegowej opinii, tu ilość idzie w parze z jakością! Zapoznajcie się z głosami Agnieszki, Michała, Mateusza, Pauliny, Justyny, Krzysztofa, Pawła i Błażeja.


28
12
Regulamin ver. 1.2

Od 01 stycznia 2019 roku wchodzi w życie zmiana regulaminu oraz polityki prywatności serwisu mikrofonika.net Aktualne wersje dokumentów znajdą Państwo w swoich panelach klientów oraz pod adresem: Regulamin, Polityka Prywatności.


21
12
Wszystkiego najlepszego na Święta i Nowy Rok!

Po pierwsze, dziękujemy za mijający rok! To był bardzo intensywny czas, i mamy nadzieję, że mieliście przynajmniej tyle samo radości ze wspólnej pracy co nasza ekipa. W przyszłym roku życzymy Wam jeszcze więcej, jeszcze bardziej ekscytujących projektów oraz czasu i zdrowia na ich realizację. Do usłyszenia!


01
10
Jarosław Łukomski oficjalnie w bazie

Czy TEN ciepły, niski tembr trzeba komuś przedstawiać? Na rynku lektorskim od końca lat osiemdziesiątych, niemal od początku wśród najbardziej lubianych przez Polaków głosów. Od dziś oficjalnie dostępny w naszym banku.


04
09
Ogłoszenie wyborcze!

Kochani zbliżają się wybory samorządowe. Jak przy każdej tego typu okazji pragniemy przypomnieć, że nie wszyscy lektorzy biorą udział w produkcjach politycznych. Pozostałe głosy zachęcamy do pracy podwójną gażą. Dlatego lojalnie uprzedzamy drogich klientów, by produkcje polityczne kalkulowali w swoich kampanijnych budżetach na zasadzie "MOJA STAWKA x 2". Dziękujemy i zapraszamy!


12
07
Strzałkowski dostępny codziennie w II grupie!

Duże zmiany u Przemysława Strzałkowskiego, lektora popularnego programu Usterka, stacji TVN Fabuła czy Eurobanku. Przemka znajdziecie teraz tylko u nas i w dodatku w bardzo atrakcyjnej, drugiej grupie cenowej. Zapraszamy, ten głos przekonuje od pierwszego słowa!


02
07
Nowe głosy z południa Europy

Prosto z Madrytu i Lizbony do pierwszej grupy naszego banku - Marina i Marcos, czyli język hiszpański i portugalski w atrakcyjnej cenie do Waszej dyspozycji!


< Previous 123456789101112131415161718192021 Next >
Wyświetlono 1 - 10 z 206 artykułów
Archiwum aktualności